Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

OKRUCHY BOGA

Kod produktu: 52366
OKRUCHY BOGA
Tytuł: OKRUCHY BOGA
Autor: ROMAIN SARDOU
Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2006
Format książki: 205 x 130 mm
Ilość stron: 369
ISBN: 978-83-247-0012-7
Okładka: twarda
Stan ogólny:

bardzo dobry

Punkty rabatowe: 180 pkt.
Cena: 18,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

Książka "Okruchy Boga" jest psychologicznym eksperymentem, który dzięki zastosowaniu pewnych technik hipnozy odświeży twoje spojrzenie na świat. We wstępie Scott Adams pisze: "Zachęcam do czytania tych, którzy nie boją się, że ich mózg mógłby się zlasować. Bowiem po osiągnięciu pewnego wieku, większość ludzi wzbrania się przed nowymi odkryciami, nowym spojrzeniem na świat. Prawdopodobnie, jeśli masz ponad pięćdziesiąt pięć lat (w sensie umysłowym), ta książka wcale ci się nie spodoba. Ale oczywiście granica wieku jest bardzo względna. Jeśli masz lat osiemdziesiąt, ale czujesz się jak trzydziestopięciolatek - zapewne przeczytasz ją z przyjemnością. Jeśli natomiast masz dwadzieścia trzy lata - będziesz czytał pasjami!"
Czytając tę przewrotną książkę zadajemy sobie pytanie: O co tu właściwie chodzi? Kim są jej bohaterowie - starzec znający odpowiedzi na wszystkie pytania i młody doręczyciel przesyłek. Ich dialog jest niezwykle wciągający, a pointa - zaskakuje.
"Okruchy Boga" wpisują się w stylistykę zapoczątkowaną przez Dana Millmana (Droga miłującego pokój wojownika) i Richarda Bacha (Iluzje). To najczęściej czytany e-book na świecie, choć nie ma w nim ani seksu ani brutalnych scen.