Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

NIE NAUCZYSZ DZIECKA JAZDY NA ROWERZE PODCZAS PRELEKCJI

Kod produktu: F5307
NIE NAUCZYSZ DZIECKA JAZDY NA ROWERZE PODCZAS PRELEKCJI
Tytuł: NIE NAUCZYSZ DZIECKA JAZDY NA ROWERZE PODCZAS PRELEKCJI
Autor: DAVID H. SANDLER
Wydawnictwo: INNE
Rok wydania: 2009
Format książki: 240 x 170 mm
Ilość stron: 204
ISBN: 9788376018607
Okładka: twarda
Stan ogólny:

bardzo dobry

Punkty rabatowe: 440 pkt.
Cena: 44,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

 Praca sprzedawcy kojarzy mi się niekiedy z przygotowaniami aktora do występu na scenie. Wyobrażam sobie, że napięcie rośnie u niego z próby na próbę i że stopniowo buduje w sobie przekonanie do roli, wykorzystując rekwizyty i znajdując pewien klucz, który pozwoli mu, jako komuś wynajętemu, stać się prawdziwym człowiekiem w historii odgrywanej na deskach scenicznych. Oczywiście wielu z nas wydaje się, że praca sprzedawcy nie zawiera dramatycznych momentów ani lirycznych uniesień, nie może też wzbudzać podziwu nad kunsztem interpretacji oryginału, jakiego wymaga fach aktorski. 

A jednak w tej książce zaskoczyła mnie trafność pewnej pomysłowej strategii relacji z klientem (nazywanej negatywnym odwracaniem), która buduje zaskoczenie i burzy nasze przewidywania, w sposób godny zabiegów dramaturga. Takich zaskoczeń ta książka przyniosła mi więcej - pokazała chociażby, jak unikać najczęstszych grzechów sprzedawcy, na przykład fanfaronady sprzedażowej (bezpłatnego konsultingu) czy też zbytniego ufania kojącym słowom potencjalnego klienta, które są tylko przewrotną próbą ucieczki z sytuacji sprzedażowej. 
Polecam tę książkę wszystkim tym, którzy o sprzedaży wiedzą już wszystko, a nawet mają wrażenie przesytu i są ciekawi perspektywy w zasadzie antysprzedażowej. W tej perspektywie można odkryć zupełnie nowy repertuar technik i taktyk, które pozwolą nam odświeżyć zgrane chwyty, a na siebie spojrzeć jak na awangardowych aktorów, nie zaś nudnych wyrobników w grze kupującego i sprzedającego.