Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

BRAUNWALD CHOROBY SERCA - 4 TOMY

Kod produktu: K5901
BRAUNWALD CHOROBY SERCA - 4 TOMY
Tytuł: BRAUNWALD CHOROBY SERCA - 4 TOMY
Autor: EUGENE BRAUNWALD
Wydawnictwo: INNE
Rok wydania: 2007
Format książki: 305 x 215 mm
Ilość stron: 2400
ISBN: 9788360290309
Okładka: twarda
Stan ogólny:

bardzo dobry

Uwagi: w tomie 1 dedykacja, w tomi 2 na pierwszej stronie pieczątka,
Punkty rabatowe: 1580 pkt.
Cena: 158,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

 Każda dziedzina medycyny ma swoją Biblię, na której wychowują się pokolenia specjalistów. Dla kardiologów taką Biblią jest Braunwald’s Heart Disease, pod redakcją znakomitego kardiologa amerykańskiego Eugene Braunwalda. O popularności książki świadczą kolejne od 1980 roku, regularne jej wydania, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem środowiska kardiologicznego.

Kluczem do sukcesu niniejszej książki jest połączenie tradycyjnego już układu z najnowszymi, wyczerpującymi informacjami współczesnej kardiologii i obowiązującymi zaleceniami amerykańskich towarzystw kardiologicznych. Wprawdzie w Polsce obowiązują standardy Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, to jednak różnice nie są znaczące, tym bardziej, że zalecenia amerykańskie i europejskie są przygotowywane wspólnie.
Polskie wydanie zostało przygotowane przez trzy wiodące ośrodki kardiologicze:: warszawski, śląski i wrocławski pod kierunkiem wybitnych specjalistów z tej dziedziny, Profesorów:: Waldemara Banasiaka, Grzegorza Opolskiego i Lecha Polońskiego.