Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

STANY NAGŁE W NEUROLOGII OD OBJAWU DO ROZPOZNANIA

Kod produktu: K3666
STANY NAGŁE W NEUROLOGII OD OBJAWU DO ROZPOZNANIA
Tytuł: STANY NAGŁE W NEUROLOGII OD OBJAWU DO ROZPOZNANIA
Autor: PRACA ZBIOROWA
Wydawnictwo: P.Z.W.L.
Rok wydania: 2007
Format książki: 240 x 170 mm
Ilość stron: 396
ISBN: 9788320032338
Okładka: miękka
Stan ogólny:

dobry

Uwagi: niewielkie postrzępienie dolnej krawędzi okładki, w środku książka w stanie bardzo dobrym
Punkty rabatowe: 550 pkt.
Cena: 55,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

 W książce w sposób zwięzły i przejrzysty opisano zaburzenia neurologiczne spotykane w codziennej praktyce w czasie pracy na ostrym dyżurze lub w izbie przyjęć, a także w pogotowiu ratunkowym. 

Część ogólna zawiera krótkie przypomnienie neuroanatomii oraz opisy podstawowych metod badania neurologicznego. Część szczegółowa w sposób syntetyczny ujmuje zagadnienia neurologiczne, począwszy od objawów, przez procedury diagnostyczne - zawsze z uwzględnieniem rozpoznania różnicowego - aż do leczenia. Treść dzieła uwzględnia najnowsze osiągnięcia i aktualną wiedzę z dziedziny neurologii. 
Podręcznik stanowi nieocenioną pomoc w diagnostyce chorób układu nerwowego i przy podejmowaniu szybkiej decyzji dotyczącej postępowania terapeutycznego. 
Publikacja adresowana jest głównie do ratowników medycznych, a także do personelu pielęgniarskiego pracującego w warunkach ostrego dyżuru, w izbach przyjęć i pogotowiu ratunkowym. Może być również przydatna dla studentów medycyny i stażystów oraz dla lekarzy rozpoczynających specjalizację w zakresie neurologii.