Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

ŻYCIE NA MARSIE - MISJA VIKINGA, SENSACYJNE ODKRYCIA NASA

Kod produktu: 59314
ŻYCIE NA MARSIE - MISJA VIKINGA, SENSACYJNE ODKRYCIA NASA
Tytuł: ŻYCIE NA MARSIE - MISJA VIKINGA, SENSACYJNE ODKRYCIA NASA
Autor: JOHANNES VON BUTTLAR
Wydawnictwo: Uraeus
Rok wydania: 1994
Format książki: 220 x 140 mm
Ilość stron: 215
ISBN: 83-85732-02-0
Okładka: twarda
Stan ogólny:

bardzo dobry

Obwoluta: bardzo dobry
Punkty rabatowe: 180 pkt.
Cena: 18,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

Symetryczne ludzkie odbicie wyrzeżbione w kamieniu o pół-torakilometrowej średnicy. Fryzu-ra pazia, wysokie czoło, wypukłe oczy. wyraźnie widoczny grzbiet nosa. W półcieniu, wokół ust, melancholijny grymas, a na policzku kamienna Iza. O piętnaście kilometrów dalej gładkie trójkątne kontury piramid, których symetryczne brzegi zewnętrzne są wyraźnie rozpoznawalne. Tajemnicze prostokątne i kwadratowe struktury sprawiają wrażenie fundamentów murów, nazwane przez NASA „Miastem Inków''.
To nie trick techniczny, nie gra wyobraźni to opis zdjęć zrobionych przez sondę kosmiczną Misji Vikinga - NASA, w wyprawie na Marsa.
Johannes von Buttlar w swojej książce analizuje wyniki misji Vikinga, porównuje je z zachowanymi w prehistorycznych przekazach informacji o obcych, którzy przybyli z nieba.
Odkrycia archeologiczne dokonane w Australii, Chinach i Ameryce, w zestawieniu z najnowszymi osiągnięciami w zakresie badań kosmicznych, każą nam ponownie przemyśleć pewne aspekty naszej prehistorii.
A głowy na Marsie czy są pomnikiem wielkości cywilizacji. która przed setkami tysięcy lat istniała na Marsie, dziś martwej planecie; czy może to ostrzeżenie, memento, pomnik nagrobny i niezniszczalna w czasie kamienna pikieta ginącej egzystencji?
Dostrzeżona na policzku łza skłania nas, niestety, do przyjęcia tej smutnej wersji.