Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

BLONDYNKA MORALNEGO NIEPOKOJU

Kod produktu: 37315
BLONDYNKA MORALNEGO NIEPOKOJU
Tytuł: BLONDYNKA MORALNEGO NIEPOKOJU
Autor: DANUTA NOSZCZYŃSKA
Wydawnictwo: Philip Wilson
Rok wydania: 2007
Format książki: 205 x 135 mm
Ilość stron: 373
ISBN: 978-83-7236-223-0
Okładka: miękka
Stan ogólny:

bardzo dobry

Punkty rabatowe: 240 pkt.
Cena: 24,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

Blondynka moralnego niepokoju powinna w pełni usatysfakcjonować czytelników gustujących w grotesce, humorze sytuacyjnym i pastiszu.

Edwina jest owocem krótkiego, miłosnego porywu zapyziałej dewotki i cynicznego ateisty-karierowicza. Jak sama mówi, "formowała się psychicznie na progu dwóch światopoglądów i dwóch bytowych skrajności". "Cwana po ojcu i silna po matce", szybko uczy się korzystać z wzajemnej niechęci rodziców i czerpać z tego stanu rzeczy rozmaite profity. Wydawałoby się, że w wieku dwudziestu dziewięciu lat osiągnęła byt absolutnie stabilny: ma własne, ekskluzywne mieszkanie, pewne i całkiem spore zaplecze materialne oraz grono radosnych przyjaciółek.

Niestety, w tym właśnie momencie świat pustej i egoistycznej Edwiny rozpada się: traci pracę, rodzice nagle postanawiają się pobrać i skompletować na siłę szczęśliwe stadło, a na dodatek w jej życiu pojawia się duch, który namolnie domaga się bliżej nieokreślonej pomocy. Zdesperowana ucieka i podąża ścieżkami wyznaczanymi jej przez ducha...