Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

WIELKA INTERNA - GASTROENTEROLOGIA - CZĘŚĆ 1

Kod produktu: E5189
WIELKA INTERNA - GASTROENTEROLOGIA - CZĘŚĆ 1
Tytuł: WIELKA INTERNA - GASTROENTEROLOGIA - CZĘŚĆ 1
Autor: ANDRZEJ DĄBROWSKI
Wydawnictwo: INNE
Rok wydania: 2010
Format książki: 305 x 220 mm
Ilość stron: 704
ISBN: 9788360135990
Okładka: twarda
Stan ogólny:

nowa

Punkty rabatowe: 1700 pkt.
Cena: 170,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

 Tom jest częścią arcynowoczesnej w duchu i niepośledniej w treści publikacji - wielotomowej WIELKIEJ INTERNY. Będzie to pierwsze w XXI wieku tak ogromnych rozmiarów podsumowanie wiedzy polskich asów diagnostyki i terapii. 

WIELKA INTERNA pod redakcją Adama Antczaka, Michała Myśliwca i Piotra Pruszczyka łączy pokolenia. Jest w niej i świeże spojrzenie młodości, i doświadczenie wytrawnych mistrzów. Znajdą tu Państwo wielkie serce i głęboką wiedzę setek wybitnych polskich specjalistów, którzy zostali zaproszeni i nadal są zapraszani do współtworzenia WIELKIEJ INTERNY. Poszczególne tomy będą się bowiem ukazywać regularnie w 2009 i 2010 roku. 
WIELKA INTERNA:: 
• to śmiałe wejście polskiej myśli medycznej w nowe stulecie; finalnie weźmie w niej udział 1500 autorów z różnych ośrodków medycznych z całej Polski – znajdują się wśród nich i wybitni profesorowie, i doświadczeni praktycy, i wschodzące talenty 
• powstaje – podobnie jak podręczniki amerykańskie – w oparciu o jednolitą strukturę rozdziału ułożoną w logicznym porządku; usystematyzowanie wiedzy oznacza przekazanie jej w sposób prosty, zrozumiały i przejrzysty 
• to niespotykane bogactwo treści – to liczne ryciny i tabele, to tematy nieuwzględniane wcześniej w podręcznikach, łączące choroby wewnętrzne z innymi specjalizacjami (np. medycyną pracy, chirurgią, anestezjologią) 
• jest spójna z publikacją LEKI WSPÓŁCZESNEJ TERAPII – oznacza to, że zaleca leki aktualnie dostępne na rynku 
• to publikacja dla lekarzy, którzy nie mają czasu... szukać w innych źródłach