Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

KRÓL, MUZY I POMARAŃCZE, CZYLI CO SIĘ KRYJE W STAREJ ORANŻERII

Kod produktu: E5099
KRÓL, MUZY I POMARAŃCZE, CZYLI CO SIĘ KRYJE W STAREJ ORANŻERII
Tytuł: KRÓL, MUZY I POMARAŃCZE, CZYLI CO SIĘ KRYJE W STAREJ ORANŻERII
Autor: ALEKSANDRA PAWLIŃSKA
Wydawnictwo: INNE
Rok wydania: 2015
Format książki: 250 x 150 mm
Ilość stron: 115
ISBN: 9788363696436
Okładka: miękka
Stan ogólny:

bardzo dobry

Punkty rabatowe: 130 pkt.
Cena: 13,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

 Książka do czytania, uzupełniania, rysowania i wyklejania, dzięki której dzieci odkryją sekrety jednego z najciekawszych miejsc w Łazienkach Królewskich.

 
Drzewka pomarańczowe i starożytne rzeźby. Sztuczne grzmoty i król na teatralnej scenie. Włoski pejzaż nad wodą i malownicze ruiny. A wszystko to pod jednym dachem w samym sercu Warszawy. Gdzie? W Starej Oranżerii, czyli w miejscu, do którego zabierze was ta książka.
 
Dzięki niej przeniesiecie się w czasy króla Stanisława Augusta i dowiecie się, jak ważne były dla niego różne dziedziny sztuki. Traficie do teatru dworskiego, zwiedzicie królewską galerię rzeźby i zobaczycie iluzję malarską na ścianie. Odwiedzicie też starożytną Grecję, gdzie poznacie dziewięć muz, które później odnajdziecie... w Warszawie.
 
W książce znajdziecie wiele miejsc do uzupełnienia i twórczych zadań, które zapewnią wam wiele godzin zabawy. Będziecie tańczyć do rytmu architektury i tworzyć pomarańczowy gaj. Zobaczycie, jak powstaje rzeźba, i złożycie ją z kawałków. Zaprojektujecie machinę do efektów specjalnych i zrobicie własny teatr.
 
Czytajcie, rysujcie, tnijcie i wyklejajcie. Do dzieła!