Antykwariat fantastyka literatura piękna

Wydawnictwo Czytam tam
Skup książek Moje konto Koszyk Nasze sklepy Nasze Allegro Jak kupować? Regulamin O Antykwariacie Kontakt

Szukaj

wyszukaj tylko w grupie "Pozostałe"

Szukam książki

Szukam książki

GŁĘBIA

Kod produktu: 60829
GŁĘBIA
Tytuł: GŁĘBIA
Autor: LINCOLN CHILD
Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2008
Format książki: 195 x 125 mm
Ilość stron: 415
ISBN: 9788373597150
Okładka: miękka
Stan ogólny:

bardzo dobry

Punkty rabatowe: 150 pkt.
Cena: 15,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

Dla fanów Michaela Crichtona i Clive'a Cusslera. W czasie rutynowego odwiertu pracownicy położonej nieopodal Grenlandii platformy wiertniczej rejestrują niezwykły sygnał pochodzący spod ziemskiej skorupy. Z inicjatywy USA na dnie oceanu powstaje pilnie strzeżona naukowa stacja badawcza Głęboki Sztorm. Czy w głębinie znajdują się ruiny starożytnej Atlantydy? A może pozostały tam ślady pozaziemskiej cywilizacji - źródło ogromnej energii nadające się do wojskowego wykorzystania? Kiedy pracownicy stacji zaczynają zapadać na dziwną chorobę, admiralicja sprowadza na pomoc doktora Petera Crane'a, który ma zbadać jej przyczynę. Jeszcze nie wie, że cztery kilometry morskiej toni kryją tajemnicę tak przerażającą, że wykracza ona poza wszelkie ludzkie wyobrażenia...

Wybrane książki tego samego autora

Zobacz wszystkie książki tego autora
www.antykwariat.waw.pl
Proszę czekać - trwa ładowanie treści